Lunch
-
IS Special Full Order
- Regular price
- $10.50
- Regular price
-
- Sale price
- $10.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $10.50
- Regular price
-
- Sale price
- $10.50
- Unit price
- per
-
IS Special Half Order
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
-
Chimichanga
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
-
Fajitas Quesadilla
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.50
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Taco Salad Fajitas
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
-
Taquitos Mexicanos
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $8.99
- Unit price
- per
-
Speedy Gonzalez
- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $7.25
- Unit price
- per
-
Chicken and Steak Fajitas
- Regular price
- $12.25
- Regular price
-
- Sale price
- $12.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.25
- Regular price
-
- Sale price
- $12.25
- Unit price
- per
-
Special Lunch No. 2
- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
-
Enchilada
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
-
Taco
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
-
Vegetable Fajitas
- Regular price
- $9.25
- Regular price
-
- Sale price
- $9.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.25
- Regular price
-
- Sale price
- $9.25
- Unit price
- per
-
Burrito Sol Azteca
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
-
Tostaguac
- Regular price
- $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $6.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $6.99
- Unit price
- per
-
Fajitas
- Regular price
- $11.25
- Regular price
-
- Sale price
- $11.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $11.25
- Regular price
-
- Sale price
- $11.25
- Unit price
- per
-
Special Lunch No. 1
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
-
Tossed Salad Fajitas Chicken
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
-
Huevos Rancheros
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.75
- Regular price
-
- Sale price
- $8.75
- Unit price
- per
-
Special Lunch No. 4
- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.75
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75
- Unit price
- per
-
Special Lunch No. 3
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.99
- Regular price
-
- Sale price
- $7.99
- Unit price
- per
-
Chalupa
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
-
Tostada
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
-
Tamale
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per
- Regular price
- $6.75
- Regular price
-
- Sale price
- $6.75
- Unit price
- per